Nowe książki od przyjaciół naszej szkoły

Wciąż przybywa przyjaciół Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry.

W ubiegłą sobotę zostaliśmy obdarowani licznym zbiorem nowych książek, które trafią do naszej szkolnej biblioteki. Nasz darczyńca, który woli pozostać anonimowy, podczas swojej wizyty w Polsce postanowił zakupić dla nas ponad 40 książek z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej.
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniały prezent!

A co słychać w naszej bibliotece?

Prace nadal trwają. Mamy nadzieję,że w ciągu najbliższych tygodni uda nam się udostępnić nasz bogaty księgozbiór wszystkim uczniom PSU. Posegregowanie tak licznej kolekcji książek, ich inwentaryzacja, założenie kart książki oraz kart czytelnika wymaga czasu. Nasza bibliotekarka, pani Kasia Świerczyńska, ciężko pracuje nad tym, by wszystko było zrobione porządnie i dokładnie, tak jak na prawdziwą bibliotekę przystało 😊.

Prosimy zatem o cierpliwość, a już wkrótce wszystkie dzieci będą mogły cieszyć się pięknymi, jeszcze pachnącymi świeżym drukiem książkami w języku polskim ☺.

Katarzyna Weber

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X