Drodzy  rodzice i uczniowie, już niedługo wyczekiwane przez was wakacje ☺.

Jeśli wakacje to wiadomo: podróże, wzmożona aktywność, wycieczki, wyprawy w nieznane, wypoczynek u rodziny. Form relaksu jest tyle ile rodzin ☺. Mimo wakacyjnego nastroju i miejmy nadzieję sprzyjającej pogody nie możemy zapominać o bezpieczeństwie naszych dzieci.

Bezpieczne wakacje naszych uczniów to nie tylko ostrzeżenia przed np. kąpielą w miejscu niedozwolonym, jazdą na rowerze czy rolkach  bez kasku, wyprawą w góry bez odpowiedniego przygotowania itp. To również przestroga przed rozmowami z nieznajomymi, zachowaniem ostrożności przy wszystkich urządzeniach elektrycznych i znajdujących się pod napięciem czy po prostu nie uleganie namowom kolegów na nieodpowiedzialne zabawy, które mogą zakończyć się trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczne wakacje naszych dzieci.

 

Ogłaszamy  konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne wakacje”

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie dzieci, forma plastyczna jest świetnym sposobem na promowanie wśród najmłodszych bezpiecznych form zachowań i dobrą okazją do wspólnych rozmów na temat bezpieczeństwa dzieci.

Pomysłodawcą, oraz głównym sponsorem  „Bezpieczne wakacje” jest Kamil Mularczyk (Owl Financial) zajmujący się ubezpieczeniami w Irlandii Płn/UK i nasz wolontariusz wspierający Polską Szkołę Uzupełniającą w Newry.

 

Konkurs przeznaczony dla uczniów naszej szkoły.

 

REGULAMIN KONKURSU dla dzieci i młodzieży pt. „Bezpieczne wakacje”


Konkurs jest organizowany przez PSU Newry i skierowany jest do  uczniów naszej szkoły.

Na prace plastyczne czekamy do 15 czerwca do godz. 10.00

Prace należy złożyć w pokoju nauczycielskim PSU lub przekazać nauczycielowi swojej klasy.

W konkursie mogą brać udział dzieci w trzech kategoriach wiekowych

– do 7 lat (dzieci do  rocznika 2012)

– od 8 do 10 lat (rocznik 2011 – 2009)

– od 11 do 13 lat (rocznik 2008 – 2006)

Prace plastyczne mogą być wykonane w dowolnej technice, wymiar pracy nie może przekraczać wymiarów 1m x1m

Do prac musi być dołączony opis zawierający imię, nazwisko i wiek autora.

Jury powołane przez PSU  spośród przyjętych prac wyłoni laureatów konkursu.

Czekają atrakcyjne nagrody!

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród  nastąpi 15 czerwca 2019 roku o godzinie 12.00   w PSU Newry – St. Joseph’s Boys High School Newry, 20 Armagh Road, Newry , BT35 6DH

Kochani, pędzle i kredki w dłoń !

Czekamy na wasze prace.

Ewa Gorzelak-Deska

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *