Kevin Aiston i TVP2 w naszej szkole

Z inicjatywy Joli Czarnockiej 3 lutego pojawiła się w naszej szkole ekipa Telewizji Polskiej, która jest w trakcie przygotowywania programu “Kevin sam w Irlandii”

Gwiazdą przedsięwzięcia jest Kevin Aiston – urodzony w Londynie, ale od lat związany z Polską prezenter telewizyjny i radiowy, który wystąpił między innymi w talk-show Europa da się lubićJako aktor zagrał m.in. Andy’ego w serialu Święta wojna i strażaka Sama w serialu Na dobre i na złe. Jest też czynnym strażakiem i zajmuje się działalnością charytatywną. [button link=”https://pl.wikipedia.org/wiki/Kevin_Aiston” newwindow=”yes”] WIĘCEJ O KEVINIE[/button]  
Kevin spotyka się z naszymi rodakami w Irlandii, którzy układają sobie życie na obczyźnie. Jak mu to wychodzi?  Dowiecie się już w marcu na antenie TVP2.

W trakcie kręcenia materiałów na terenie naszej szkoły mogliśmy się przekonać, jak intrygującą postacią jest Kevin Aiston, a on udowodnił, jak bardzo można pokochać swój nowy kraj bez utraty kontaktu ze swoją ojczyzną. Jest żywym dowodem na to, co daje pielęgnowana dwujęzyczność. Pokazał też, że uczyć patriotyzmu można choćby za pomocą tatuażu z Pomnikiem Małego Powstańca.

[button link=”https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Ma%C5%82ego_Powsta%C5%84ca_w_Warszawie”  color=”purple” newwindow=”yes”] INFORMACJE O POMNIKU MAŁEGO POWSTAŃCA W WAWRSZAWIE[/button] [button link=”https://www.facebook.com/kevinsamTVP”  newwindow=”yes”] FANPAGE PROGRAMU KEVIN SAM W IRLANDII[/button]

Prezenterowi do tego stopnia spodobała sie nasza, szkoła, iż obiecał pozostać z nami w kontakcie i specjalnie dla PSU Newry zgodził się nagrać klip zachęcający do nauki w naszej placówce.

 


G.W.

Zdjęcia: Małgorzata Gałązka, Joanna Ulanowska

[foogallery id=”211502″]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Muniek Staszczyk z T.LOVE dla PSU Newry

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.0.106″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”rgba(36,123,193,0.59)” top_divider_height=”186px” bottom_divider_style=”curve” bottom_divider_color=”rgba(12,113,195,0.31)” next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.106″ background_layout=”light”] Muniek z T.LOVE zachęca rodziców za granicą, aby posyłali…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X