Kartka za kartkę

Nasza szkoła wzięła udział w akcji “Kartka za kartkę”, której pomysłodawczynią była studentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Anna Plaskota, a współorganizowały ją Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie oraz >Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry

Polegała ona na wymianie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych pomiędzy zainteresowanymi uczniami w Polsce i Irlandii.

17 grudnia dzieci z PSU otrzymały pięknie wykonane kartki i plany lekcji od uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie, a podczas szkolnych jasełek został odczytany list, który był dołączony do przesyłki z Lublina.


Lublin, dn. 5 grudnia 2011 r.

Nauczyciele i Uczniowie
Polish Supplementary School

 

Drodzy Rodacy!

Jest nam niezwykle miło nawiązać z Wami kontakt. Wiemy, że tęsknicie za Polskq i wspominacie polskie święta i tradycje. Chętnie pomożemy Wam w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Może nawiążemy jakieś przyjaźnie? Piszcie do nas, a my na pewno odpowiemy na Wasze kartki i listy.
Zaglądajcie na naszą stronę internetową:  www.sp3.lublin.pl – będziecie mogli zobaczyć, co u nas słychać.

Pozdrawiamy Was serdecznie. Życzymy Wesołych Świąt i szczęścia w Nowym Roku 2012. 


Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X