Kartka za kartkę

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Kartka za kartkę”, której pomysłodawczynią była studentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Anna Plaskota, a współorganizowały ją Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie oraz >Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry

Polegała ona na wymianie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych pomiędzy zainteresowanymi uczniami w Polsce i Irlandii.

17 grudnia dzieci z PSU otrzymały pięknie wykonane kartki i plany lekcji od uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie, a podczas szkolnych jasełek został odczytany list, który był dołączony do przesyłki z Lublina.


Lublin, dn. 5 grudnia 2011 r.

Nauczyciele i Uczniowie
Polish Supplementary School

 

Drodzy Rodacy!

Jest nam niezwykle miło nawiązać z Wami kontakt. Wiemy, że tęsknicie za Polskq i wspominacie polskie święta i tradycje. Chętnie pomożemy Wam w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Może nawiążemy jakieś przyjaźnie? Piszcie do nas, a my na pewno odpowiemy na Wasze kartki i listy.
Zaglądajcie na naszą stronę internetową:  www.sp3.lublin.pl – będziecie mogli zobaczyć, co u nas słychać.

Pozdrawiamy Was serdecznie. Życzymy Wesołych Świąt i szczęścia w Nowym Roku 2012. 


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *