Kartka za kartkę 2013 [film]


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej szkoły i z gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach, ilustrujących przebieg tegorocznej edycji akcji “Kartka za kartkę” Poniżej również film, na którym nasi uczniowie dziękują gimnazjalistom z Polski.

Nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w przedsięwzięciu, którego partnerem było drugi raz Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach.
Polega ona na wymianie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych pomiędzy zainteresowanymi uczniami w Polsce i Irlandii.
Na początku stycznia tego roku dzieci z Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry otrzymały z Polski kartki od uczniów z gimnazjum.
Pomysł akcji narodził się trzy lata temu z inicjatywy studentki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Anny Plaskoty, kiedy pierwszym partnerem w wymianie kartek była Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie.
Koordynatorami akcji są Magdalena Jasińska z Czechowic-Dziedzic i Grzegorz Wawrzyński z Newry.


WYBRANE KARTKI PRZYGOTOWANE PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW I WYSŁANE DO POLSKI:

 


WYBRANE KARTKI, KTÓRE NASZE DZIECI OTRZYMAŁY Z POLSKI:


JAK POWSTAWAŁY KARTKI DLA NASZYCH UCZNIÓW:

 

 


Related Articles

Polska szkoła w Newry – geneza

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.2″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”#0c71c3″ top_divider_height=”190px” bottom_divider_style=”curve2″ bottom_divider_color=”#0c71c3″ bottom_divider_height=”265px”][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.2″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px”…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X