Był Mozil i Aiston – jest Jurek!

Z inicjatywy Kasi Weber udało nam się nawiązać kontakt z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z panią Karoliną Rojek, kierownikiem produkcji webvideo, specjalistką ds. komunikacji w internecie, dzięki której KRĘCIOŁA.TV zrealizowała dla nas specjalny film z udziałem Jurka Owsiaka.

Za naszym pośrednictwem ten charyzmatyczny działacz charytatywny i społeczny zwraca się do polskich dzieci i całej Polonii w Irlandii z niezwykłym przesłaniem. Opowiada m.in. o ostatnim Finale WOŚP oraz Przystanku Woodstock, na który wszystkich nas zaprasza. Jednak najwartościowszą dla nas częścią wypowiedzi jest ta, w której zachęca do utrzymywania kontaktu z Polską i językiem ojczystym.

Warto obejrzeć – i to niejeden raz 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *