Jurek Owsiak zaprasza do polskiej szkoły

Był Mozil i Aiston – jest Jurek!

Z inicjatywy Kasi Weber udało nam się nawiązać kontakt z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z panią Karoliną Rojek, kierownikiem produkcji webvideo, specjalistką ds. komunikacji w internecie, dzięki której KRĘCIOŁA.TV zrealizowała dla nas specjalny film z udziałem Jurka Owsiaka.

Za naszym pośrednictwem ten charyzmatyczny działacz charytatywny i społeczny zwraca się do polskich dzieci i całej Polonii w Irlandii z niezwykłym przesłaniem. Opowiada m.in. o ostatnim Finale WOŚP oraz Przystanku Woodstock, na który wszystkich nas zaprasza. Jednak najwartościowszą dla nas częścią wypowiedzi jest ta, w której zachęca do utrzymywania kontaktu z Polską i językiem ojczystym.

Warto obejrzeć – i to niejeden raz 🙂


Related Articles

Bal dla WOŚP

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X