Jesteśmy przyjaciółmi Ziemi


23 kwietnia w klasie 0 i 1 zostały przeprowadzone zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Tego dnia dzieci zapoznały się z tematem ekologii; jak należy dbać o naszą planetę. Mówiliśmy o segregacji śmieci, szanowaniu przyrody i o mądrym korzystaniu z wody i prądu.

Dzieci posiały ziarenka słonecznika. Trochę ubrudziły sobie ręce, ale było przy tym dużo radości. Tego dnia uczniowie stworzyli też piękne prace przedstawiające naszą planetę. Nie zabrakło również gier i konkursów. Po tak pracowitym dniu mam nadzieje, że nasi uczniowie będą pamiętać, by każdego dnia być przyjacielem Ziemi.

Kamila Greszta


[themify_video src=”https://youtu.be/_9BJTLwmVig”  ]

[foogallery id=”5294″]

Related Articles

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X