Jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego

Poradnik przeznaczony dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku szkolnym, przebywających za granicą

 

 

Zapraszamy do pobrania ciekawej broszury, która może pomóc rodzicom dzieci, które uczą się lub będą się uczyć języka angielskiego.

[button style=”red small rect” link=”http://infoni.info/vesel/poland-lef-ksiazeczka.pdf” target=”_blank” ]Przeczytaj lub pobierz na komputer[/button]

Related Articles

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

29 kwietnia 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst”] 29 kwietnia zajęcia były zdominowane przez tematy dotyczące historii Polski, legendy o początkach państwa polskiego, historię godła i flagi.…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X