Fotograficzne podsumowanie roku 2017

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

W prezencie sylwestrowo-noworocznym mamy dla Was prezentację wybranych zdjęć z roku 2017 wykonanych podczas zajęć i imprez w Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry. Fotograficzne podsumowanie roku niech będzie zachętą do tego, aby powodów robienia zdjęć w kolejnym roku było jeszcze więcej.

Proponujemy też przejrzenie całego albumu 2017 oraz artykułów z całego roku kalendarzowego.

Życzymy niezwykłego i szczęśliwego Nowego Roku!


[/et_pb_text][et_pb_code _builder_version=”3.0.92″]<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/tiS-pYG6VSY?rel=0″ frameborder=”0″ gesture=”media” allow=”encrypted-media” allowfullscreen></iframe>[/et_pb_code][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

[wp-svg-icons icon=”images” wrap=”h1″] Zdjęcia z całego roku

[/et_pb_text][et_pb_code _builder_version=”3.0.92″][foogallery-album id=”210873″][/et_pb_code][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

[wp-svg-icons icon=”newspaper” wrap=”h1″]  Artykuły z całego roku

[/et_pb_text][et_pb_blog _builder_version=”3.0.92″ posts_number=”60″ include_categories=”183″ show_content=”off” show_thumbnail=”on” show_more=”off” show_author=”off” show_date=”on” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”on” fullwidth=”off” use_dropshadow=”on” use_overlay=”off” background_layout=”light” pagination_font_size_tablet=”51″ pagination_line_height_tablet=”2″ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Leave a Reply

POLSKA SZKOŁA
POLSKA SZKOŁA
X