Współpraca ze szkołą w Zawierciu – eTwinning

Współpraca ze Szkołę Podstawową nr 7 w Zawierciu jest inicjatywą w ramach programu eTwinning.

Polska Szkoła Uzupełniająca została zarejestrowana na stronie internetowej programu i od tej pory jesteśmy częścią dużej społeczności uczniów, nauczycieli i szkół współpracujących ze sobą przy pomocy mediów elektronicznych i przy wsparciu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Program eTwinning to część programu unijnego, nad którym patronat objęła Komisja Europejska. Naszą aktywność w ramach programu rozpoczęliśmy od współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Zawierciu.

Za nami projekt świąteczny – wspólne wykonanie kartek i filmy z życzeniami. Przed nami: stworzenie mini książki kucharskiej z przepisami na łakocie kuchni irlandzkiej i polskiej oraz albumu fotograficznego ze zdjęciami z okolic naszych szkół.

Dziękujemy naszym przyjaciołom w Polsce za piękne kartki i życzenia i zaangażowanie.

Inicjatorką i opiekunem projektu w szkole w Zawierciu jest pani Olga Pierwocha.

Dziękujemy naszym nauczycielom, asystentom i wolontariuszom za zaangażowanie, szczególne podziękowania dla Grzegorza Wawrzyńskiego, dla którego technologia nie ma tajemnic.

Ewa G-D

KARTKI Z ZAWIERCIA

Takie piękne kartki świąteczne dostaliśmy od uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Zawierciu.

[foogallery id="212460"]

KARTKI Z NEWRY

Nasi uczniowie robią kartki dla dzieci z Zawiercia

[foogallery id="212480"]

Przesyłamy serdeczne życzenia świąteczne od zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej nr 7 z Zawiercia 🙂. Film jest efektem naszej współpracy międzyszkolnej w ramach projektu platformy etwinning.
Dziękujemy!

Film przygotowany przez PSU Newry dla uczniów z Zawiercia

Życzenia od dzieci z polskiej szkole w Północnej Irlandii dla naszych uczniów :-)Autorem filmu z życzeniami jest p. Grzegorz Wawrzyński 🙂

Posted by Szkoła Podstawowa nr 7 w Zawierciu on Sunday, March 18, 2018