Dzień Matki 2018

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy specjalny film, w którym wystąpiły dzieci z Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry. Pod kierunkiem swych wychowawczyń: Kamili Greszty, Katarzyny Weber i Anny Piskun, nasi uczniowie śpiewają i recytują specjalnie dla swoich mam.

Film powstał jako kolejny projekt Studia KaPSUłka. Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi produkcjami, [button link=”https://www.youtube.com/channel/UCChJYD6mvPNgCXBHG2yXXPw” newwindow=”yes”] zasubskrybyjcie nasz kanał na YouTube[/button]

 

Related Articles

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X