Dyżury w PSU Newry

Dbając o integrację rodziców utrzymujących PSU Newry i ich większe zaangażowanie w organizację szkoły, wprowadziliśmy dyżury przy porządkowaniu sal po zajęciach lekcyjnych.  Jest to nie tylko sposób na obniżenie kosztów, ale też okazja by poznać się bliżej nawzajem, spotkać się z Kadrą PSU i pokazać, że na szkole zależy nam wszystkim jednakowo.

Drodzy Rodzice!

Cieszymy sie, że akcja spotkała się ze zrozumieniem i sporym odzewem. Czekamy na decyzje pozostałych rodziców. Przypominamy, że obowiązkowe są dwa dyżury w roku szkolnym, które mogą być zastąpione przez opłatę w wysokości £10.

Pod tabelą z dyżurami znajduje się formularz do rezerwacji terminów.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i współpracę.

 

Zarząd i Rada Rodziców


https://docs.google.com/spreadsheets/d/18lh3qE3RE08Xux-zt8xJKofBTueKfgqVU5W__CYjdZk/edit?usp=sharing


Rezerwacji dyżuru można też dokonać online, korzystając z poniższego formularza:

[CP_APP_HOUR_BOOKING id=”1″]


Masz pytanie, sugestię, uwagę?

[elfsight_form_builder id=”5″]