Dyżury w PSU Newry

Dyżury 2019-2020

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę przeprowadzone będą w szkole zapisy na dyżury sprzątania klas. W holu szkoły udostępniona będzie lista z harmonogramem zajęć. Każdy rodzic proszony jest o wybranie dwóch spośród dostępnych terminów.

W przypadku niewypełnienia dwóch dyżurów w ciągu roku szkolnego rodzic będzie obciążony dodatkową opłatą w wysokości £10.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Zarząd i Rada Rodziców


Rezerwacji dyżuru można też dokonać online, korzystając z poniższego formularza:


Masz pytanie, sugestię, uwagę?

[elfsight_form_builder id="5"]

Related Articles

Dyżury rodziców

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,   W celu prawidłowego funkcjonowania polskiej szkoły i zapewnienia porządku potrzebni są rodzice/prawni opiekunowie, którzy pomogą przy sprzątaniu sal lekcyjnych po zakończeniu zajęć.…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

X