Dyżury w PSU Newry

Home and Garden Cleaning Tools

Opublikowano: 16/10/2019

Dyżury 2019-2020

Dbając o integrację rodziców utrzymujących PSU Newry i ich większe zaangażowanie w organizację szkoły, wprowadzamy dyżury przy porządkowaniu sal po zajęciach lekcyjnych.
 
Jest to nie tylko sposób na obniżenie kosztów, ale też okazja by poznać się bliżej nawzajem, spotkać się z Kadrą PSU i pokazać, że na szkole zależy nam wszystkim jednakowo.

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę przeprowadzone będą w szkole zapisy na dyżury sprzątania klas. W holu szkoły udostępniona będzie lista z harmonogramem zajęć. Każdy rodzic proszony jest o wybranie dwóch spośród dostępnych terminów.

W przypadku niewypełnienia dwóch dyżurów w ciągu roku szkolnego rodzic będzie obciążony dodatkową opłatą w wysokości £10.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Zarząd i Rada Rodziców


Rezerwacji dyżuru można też dokonać online, korzystając z poniższego formularza:


Home and Garden Cleaning Tools

Masz pytanie, sugestię, uwagę?

Powiązane

Wstępne zapisy na rok szkolny 2020/2021

Wstępne zapisy na rok szkolny 2020/2021

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że szkoła zostanie otwarta najszybciej jak to możliwe, ale decyzja ta jest uzależniona od restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią. Czekamy na decyzję i wytyczne ze szkoły St. Joseph Boys High School....

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

UWAGA! Zawieszamy zajęcia Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili czesnego za marzec, proszeni są o wstrzymanie się. Wpłaty już dokonane zostaną przeniesione na kolejne miesiące. ANKIETA: https://forms.gle/XFt5Xom8tifHm2wq9   Ładuję…

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club - zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej. Cele zajęć: wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła