Za długo to trwa?
PSU Newry

Dyżury w PSU Newry

Opublikowano: 16/10/2019

Dyżury 2019-2020

Dbając o integrację rodziców utrzymujących PSU Newry i ich większe zaangażowanie w organizację szkoły, wprowadzamy dyżury przy porządkowaniu sal po zajęciach lekcyjnych.
 
Jest to nie tylko sposób na obniżenie kosztów, ale też okazja by poznać się bliżej nawzajem, spotkać się z Kadrą PSU i pokazać, że na szkole zależy nam wszystkim jednakowo.

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę przeprowadzone będą w szkole zapisy na dyżury sprzątania klas. W holu szkoły udostępniona będzie lista z harmonogramem zajęć. Każdy rodzic proszony jest o wybranie dwóch spośród dostępnych terminów.

W przypadku niewypełnienia dwóch dyżurów w ciągu roku szkolnego rodzic będzie obciążony dodatkową opłatą w wysokości £10.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Zarząd i Rada Rodziców


Rezerwacji dyżuru można też dokonać online, korzystając z poniższego formularza:


Home and Garden Cleaning Tools
Wyślij

Masz pytanie, sugestię, uwagę?

Autor: Dablju

Powiązane

Pierwsze zajęcia Studia KaPSUłka 2019

Pierwsze zajęcia Studia KaPSUłka 2019

Dzieci, które interesują się mediami, dziennikarstwem, filmem, fotografią, publikowaniem w Internecie, teatrem, kabaretem itd. już od najbliższej soboty będą mogły uczestniczyć z zajęciach Studia KaPSUłka. W zależności od potrzeb spotkania stacjonarne będą rozszerzane...

19 października 2019 – klasa 1

19 października 2019 – klasa 1

W ubiegłą sobotę, podobnie jak w dwie poprzednie grupa siedmiolatków bardzo intensywnie pracowała, ćwicząc umiejętność czytania i pisania po polsku. Pierwszaki z entuzjazmem i uśmiechem na ustach angażują się w zajęcia, chętnie się wypowiadają, a każde z nich ma...

19 października 2019 – klasa druga

19 października 2019 – klasa druga

Pod takim hasłem odbyło się kolejne zastępstwo w klasie drugiej. Po przypomnieniu materiału z poprzednich lekcji dotyczących tego, kim jesteśmy i skąd pochodzimy, czytaliśmy i analizowaliśmy dwa teksty, wykonując ćwiczenia, które sprawdzały, jak dobrze radzimy sobie z...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła