Dyżury w PSU Newry

Opublikowano: 16/10/2019

Dyżury 2019-2020

Dbając o integrację rodziców utrzymujących PSU Newry i ich większe zaangażowanie w organizację szkoły, wprowadzamy dyżury przy porządkowaniu sal po zajęciach lekcyjnych.
 
Jest to nie tylko sposób na obniżenie kosztów, ale też okazja by poznać się bliżej nawzajem, spotkać się z Kadrą PSU i pokazać, że na szkole zależy nam wszystkim jednakowo.

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę przeprowadzone będą w szkole zapisy na dyżury sprzątania klas. W holu szkoły udostępniona będzie lista z harmonogramem zajęć. Każdy rodzic proszony jest o wybranie dwóch spośród dostępnych terminów.

W przypadku niewypełnienia dwóch dyżurów w ciągu roku szkolnego rodzic będzie obciążony dodatkową opłatą w wysokości £10.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Zarząd i Rada Rodziców


Rezerwacji dyżuru można też dokonać online, korzystając z poniższego formularza:


Home and Garden Cleaning Tools

Masz pytanie, sugestię, uwagę?

Powiązane

PSU dla WOŚP – podsumowanie

PSU dla WOŚP – podsumowanie

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zorganizowała bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się w White Gates Community Centre. Zabawa rozpoczęto o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki...

Bal dla WOŚP

Bal dla WOŚP

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w White Gates Community Centre. Zabawa rozpocznie sie o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki...

Regulamin biblioteki Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry

Regulamin biblioteki Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry

Regulamin biblioteki Polskiej Szkoły Uzupełniającej im. Mikołaja Kopernika w Newry   Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy PSU. Biblioteka czynna jest w czasie zajęć PSU w co drugą  sobotę lub w ustalonym wcześniej  terminie i tylko wtedy...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła