Dyżury rodziców


Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

 

W celu prawidłowego funkcjonowania polskiej szkoły i zapewnienia porządku potrzebni są rodzice/prawni opiekunowie, którzy pomogą przy sprzątaniu sal lekcyjnych po zakończeniu zajęć.
Według regulaminu zawartego w formularzu zapisu, który każdy rodzic/opiekun prawny zobowiązał się przestrzegać, zapisując swoje dziecko do szkoły, rodzice/opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia przynajmniej jednego dyżuru w roku szkolnym. PATRZ: Regulamin PSU>>>

Rodzice na dyżur zapisują się sami, używając do tego kalendarza dyżurów lub kalendarza wydarzeń, gdzie w informacjach o kolejnych planowanych zajęciach znajduje się moduł rezerwacji.

W przypadku niemożności odbycia dyżuru w wybranym wcześniej terminie, rodzic zobowiązany jest do powiadomienia o tym fakcie szkoły nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Dyżurujących rodziców/opiekunów prosimy o przybycie w dniu odbywania dyżuru do pokoju nauczycielskiego (staff room) na godz.13.40 w celu omówienia szczegółów.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa pomoc, która na pewno usprawni funkcjonowanie szkoły i sprawi, że nauczyciele efektywniej wykorzystają czas zajęć.

Państwa dzieci pozostaną pod opieką nauczyciela do zakończenia dyżuru.

Rodzice/opiekunowie, którzy najaktywniej będą uczestniczyć w dyżurach mogą liczyć na specjalne podziękowania na koniec roku szkolnego i podczas ważnych uroczystości.

Dziękujemy,

ZARZĄD PSU


NAJBLIŻSZY DYŻUR:

[booked-calendar calendar=283 style=”list”]


[button link=”https://polska.szkola.ple/regulamin-psu/” color=”green” newwindow=”yes”] Regulamin PSU[/button] [button link=”https://polska.szkola.ple/kalendarz-psu-newry/” color=”green” newwindow=”yes”] Kalendarz PSU Newry[/button][button link=”https://polska.szkola.ple/dyzury/” color=”green” newwindow=”yes”] Kalendarz dyżurów[/button]


NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA W PSU NEWRY

[MEC id=”214923″]


 

Related Articles

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X