Dyżury rodziców

Opublikowano: 25/09/2018


Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

 

W celu prawidłowego funkcjonowania polskiej szkoły i zapewnienia porządku potrzebni są rodzice/prawni opiekunowie, którzy pomogą przy sprzątaniu sal lekcyjnych po zakończeniu zajęć.
Według regulaminu zawartego w formularzu zapisu, który każdy rodzic/opiekun prawny zobowiązał się przestrzegać, zapisując swoje dziecko do szkoły, rodzice/opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia przynajmniej jednego dyżuru w roku szkolnym. PATRZ: Regulamin PSU>>>

Rodzice na dyżur zapisują się sami, używając do tego kalendarza dyżurów lub kalendarza wydarzeń, gdzie w informacjach o kolejnych planowanych zajęciach znajduje się moduł rezerwacji.

W przypadku niemożności odbycia dyżuru w wybranym wcześniej terminie, rodzic zobowiązany jest do powiadomienia o tym fakcie szkoły nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Dyżurujących rodziców/opiekunów prosimy o przybycie w dniu odbywania dyżuru do pokoju nauczycielskiego (staff room) na godz.13.40 w celu omówienia szczegółów.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa pomoc, która na pewno usprawni funkcjonowanie szkoły i sprawi, że nauczyciele efektywniej wykorzystają czas zajęć.

Państwa dzieci pozostaną pod opieką nauczyciela do zakończenia dyżuru.

Rodzice/opiekunowie, którzy najaktywniej będą uczestniczyć w dyżurach mogą liczyć na specjalne podziękowania na koniec roku szkolnego i podczas ważnych uroczystości.

Dziękujemy,

ZARZĄD PSU


NAJBLIŻSZY DYŻUR:

[booked-calendar calendar=283 style=”list”]


Regulamin PSU Kalendarz PSU NewryKalendarz dyżurów


NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA W PSU NEWRY

[MEC id=”214923″]


 

Powiązane

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

UWAGA! Zawieszamy zajęcia Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili czesnego za marzec, proszeni są o wstrzymanie się. Wpłaty już dokonane zostaną przeniesione na kolejne miesiące. ANKIETA: https://forms.gle/XFt5Xom8tifHm2wq9   Ładuję…

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club - zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej. Cele zajęć: wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła