Dwa powody do świętowania [film]

Obchody Narodowego Święta Niepodległości i IV Rocznica Powstania PSU Newry złożyły się na uroczystość, która miała miejsce w naszej szkole w sobotę, 10 listopada 2012 roku.

Akademię uświetniły piękne wystepy dzieci, wielki i smaczny tort oraz wizyta gości, wśród których po raz pierwszy znaleźli się przedstawiciel Northern Ireland Assembly MLA, Mickey Brady oraz lokalni radni: Brendon Curran i Patrick McDonald. Nad oprawą artystyczną czuwała dyrektorka szkoły, Marta Szwenik, którą wspomagali nauczyciele i rodzice.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, zdjęć i przeczytania listu od Konsula Generalnego RP.

[box style=” light-green rounded” ] Więcej zdjęć w grupie Polish Supplementary School in Newry na FB (tylko dla członków grupy)[/box]