Drugie spotkanie z profesorem Miodkiem

Za nami pierwszy występ w Słowniku polsko-polskim. Ogromne emocje i pozytywne wrażenia ze spotkania z wybitnym językoznawcą prof. Janem Miodkiem i dr Justyną Konarską pozostaną w nas na długo.
Ale to nie koniec naszej przygody z tym programem. Z racji tego, że nasza szkola została tak miło przyjęta,a pytania, które zadaliśmy przypadły do gustu całej ekipie prowadzącej, zostaliśmy poproszeni o więcej 😀
Już wkrótce kolejny występ PSU z Newry.
A czy Wy też chcielibyście mieć swój mały udział w programie realizowanym przez TV Polonia?
Zaproponujcie pytania, na które  chcielibyście uzyskać odpowiedź od pana profesora.

Czekamy na Wasze propozycje. Bądźcie kreatywni i zaskoczcie prof. Miodka wyjątkowo ciekawym pytaniem.

Katarzyna Weber 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X