Druga rocznica beatyfikacji Jana Pawła II

Dwa lata temu 1 maja Jan Paweł II dołączył do grona błogosławionych Kościoła Katolickiego. Druga rocznica tych wydarzeń będzie uroczyście obchodzona w wielu miastach Polski i poza Ojczyzną, również w Newry.

5 maja uroczystości odbędą się w Kościele Katedralnym Ss Patrick and Colman przy Hill Street. O godz. 10:00 zostanie odprawiona uroczysta  Msza Święta w j. polskim i angielskim o rychłą kanonizację Jana Pawła II. Podczas Mszy św. Chór Katedralny zaśpiewa pieśń „Gaude Mater Polonia”. We Mszy św. uczestniczyć będą uczniowie, nauczyciele i Zarząd Polskiej Szkoły Uzupełniającej z Newry. Będziemy wspólnie śpiewać pieśń „Barka”. Do wspólnego uczczenia drugiej rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II zapraszają: administrator Katedry Canon Francis Brown i duszpasterz Polaków ks. Stanisław Hajkowski SChr.

W dniu 5 maja nie będzie Mszy św. o godz. 9:30 w kościele St Brigid’s.

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X