Druga KaPSUłka

Udało się! KaPSUłka numer 2 gotowa

Na razie trudności i przeszkody nie są większe niż chęci, więc udało sie zebrać trochę materiałów i sklecić drugą część kroniki Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry. Zawiera ona krótkie relacje z tego, co działo się w naszej szkole 9 grudnia 2017 roku.

Kolejny materiał będzie rejestrowany 16 grudnia. Zapowiada się gorący dzień, gdyż głównym jego punktem będą szkolne jasełka.

Zapraszamy do współpracy w realizacji kolejnych kaPSUłek zarówno uczniów, pracowników szkoły jak i rodziców. prosimy o zgłaszanie pomysłów i chęci udziału. Każdy może się wypowiedzieć, zaprezentować swój talent, czy pokazać coś ciekawego. Warunki są proste – ma być zwięźle i ciekawie. Ujęcia nie powinny przekraczać 30 sekund.
Każdej soboty od godz. 09:50 zgłoszenia do nagrań przyjmują Grzegorz Wawrzyński i Dobrusia Gałązka.
Należy podać imię i nazwisko, grupę i rodzaj nagrania (piosenka, wiersz, wypowiedź, prezentacja itd.).