Dofinansowanie od Stowarzyszenia Wspólnota Polska

Opublikowano: 10/01/2019


Szkoła otrzymała w 2018 roku częściową refundację kosztów działalności
od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
ze środków Kancelarii Senatu RP
w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku

Dziękujemy.


 

Powiązane

Dyżury w PSU Newry

Dyżury w PSU Newry

Dbając o integrację rodziców utrzymujących PSU Newry i ich większe zaangażowanie w organizację szkoły, wprowadzamy dyżury przy porządkowaniu sal po zajęciach lekcyjnych.  Jest to nie tylko sposób na obniżenie kosztów, ale też okazja by poznać się bliżej nawzajem,...

Walne zebranie PSU Newry

Walne zebranie PSU Newry

WALNE ZEBRANIE W POLSKIEJ SZKOLE UZUPEŁNIAJĄCEJ W NEWRY Uwaga, zmiana terminu Walnego Zebrania   Na Państwa prośbę termin został zmieniony. Zebranie rozpocznie się w sobotę, 18 maja 2019 o godzinie 10:15 w auli St. Joseph's Boys High School, 20 Armagh Road Newry...

Konkurs w tarapatach ;)

Konkurs w tarapatach 😉

Jakiś czas temu w PSU Newry ogłoszony został konkurs na opowiadanie pt. “Tarapaty”. Miło jest nam poinformować, że zwycięzcą konkursu i tym samym zdobywcą nagrody głównej - karty upominkowej o wartości £20 do kina Omniplex został Eryk z klasy pana Andrzeja....

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła