Części mowy – test

 

Tym razem dużo trudniej. Test interaktywny sprawdzający wiedzę i umiejętności dotyczące polskich części mowy. Zadanie jest na poziomie gimnazjum, więc warto się sprawdzić, jak na tym etapie radzilibyście sobie z materiałem nauczania. Podzielcie się waszymi wynikami. Powodzenia!

[hr color=” dark-gray” ]

 

[pageview height="700px" url="/vesel/cz_mowy.htm"  title="W nowym oknie" scrolling=”auto”]

Test interaktywny autorstwa G. Wawrzyńskiego przygotowany na zajęcie w Gimnazjum nr 4 w Mielcu

[hr color=” dark-gray” ]

[hr color=” dark-gray” ]

Related Articles

19 października 2019 – klasa druga

[et_pb_section fb_built=”1″ fullwidth=”on” _builder_version=”4.0.2″][et_pb_fullwidth_post_title meta=”off” featured_image=”off” _builder_version=”4.0.2″][/et_pb_fullwidth_post_title][et_pb_fullwidth_header title=”Rozumiemy, co czytamy” header_scroll_down=”on” button_one_text=”MATERIAŁY Z LEKCJI” button_one_url=”#materialy” button_two_text=”ZDJĘCIA” button_two_url=”#foto” _builder_version=”4.0.2″ use_background_color_gradient=”on”] Pod takim hasłem odbyło się kolejne…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X