Cotygodniowy konkurs internetowy nr 1

Dla kogo i w jakim celu uruchamiamy ten konkurs

 

Z okazji przypadającej dziś rocznicy Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry startujemy z naszym nowym przedsięwzięciem – cotygodniowym konkursem wiedzy na temat Polski i polskiej szkoły. Mamy nadzieję, że ten konkurs będzie stałym elementem naszej działalności i przyczyni się do utrwalania tożsamości narodowej naszych dzieci.

Wziąć w nim udział może każdy; nie tylko dzieci uczęszczające do naszej szkoły. Nagrody będą do odebrania osobiście w kolejne sobotnie zajęcia o godz. 10:00. Nie przewidujemy wysyłania ani przekazywania ich za pośrednictwem osób trzecich.  Nagrody nieodebrane będą przechodzić do puli kolejnego tygodnia.

Zachęcamy rodziców do pomocy w szukaniu odpowiedzi na trudniejsze pytania i by robili to ze swoimi dziećmi. To dobra okazja, by wspólnie popracować nad kształtowaniem świadomości przynależności do polskiej wspólnoty. Proszę wykorzystać sytuację i rozwijać zagadnienia z pytań w rozmowie ze swoimi pociechami, tak by także w ten sposób rozwijały swoją wiedzę o Polsce. 

Wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagród w piątkowy wieczór. Mamy nadzieję, że będą one coraz atrakcyjniejsze, a idea konkursu zachęci do współpracy ewentualnych sponsorów.

Czekamy na wasze uwagi dotyczące tego przedsięwzięcia, sugestie związane z kolejnymi zestawami pytań, propozycje dotyczące nazwy konkursu. Można je umieścić w formularzu, skontaktować się z nami za pomocą messengera lub w inny sposób.

Konkurs nr 1

TERMIN NADSYŁANIA ODPOWIEDZI W I KONKURSIE MINĄŁ!

NAGRODY:

  1. Oliwia Michałowska – voucher

  2. Edyta Górka – książka

  3. Maks Chęciński – książka

Ponadto wszyscy uczestnicy mogą odebrać upominki od PSU Newry. Nagrody do odebrania  w sobotę 18 listopada w szkole od godziny 10:00.

W tym tygodniu nagrodami są voucher do zrealizowania w sieci sklepów Smyths o wartości 15 funtów, dwie książki i upominki pocieszenia dla pozostałych uczestników. Nagrody ufundowała Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry.

Kolejny zestaw pytań zostanie opublikowany już w niedzielę. Zachęcamy do udziału.

 

 

Leave a Reply

POLSKA SZKOŁA
POLSKA SZKOŁA
X