Coś o mnie


Hi, I am a big squishy fan but you can also call me Squishy. I have a you tube channel, I love animals, I have a cat and two guinea pigs. Cat’s name is Fifi and guinea pig’s names are Chip and Dale. I like nature very much and when I grow up I would love to work in an animal rescue, and I would really like to go on pony ridding because I love ponies. I like playing outside with my friends but I also like art. Everybody says that I am kind, cheerful, funny and friendly. I go to choir, netball and art class and I like making new friends.


Cześć, jestem Big squishy fan, ale możesz mnie nazywać Squishy. Mam kanał na YouTube, bardzo lubię zwierzątka i mam kota i dwie świnki morskie. Kotka imię to Fifi, a świnek morskich imiona to Czip i Dejl. Ja bardzo lubię naturę i kiedy dorosnę to chcę zostać ratownikiem zwierząt i bym chciała bardzo iść na jazdę konno, bo bardzo lubię konie. Lubię się bawić na dworze z przyjaciółmi i też lubię zajęcia plastyczne. Wszyscy mówią, że jestem miła, wesoła, śmieszna i przyjacielska. Chodzę na netball, chór i zajęcia plastyczne, ale najbardziej lubię poznawać nowych przyjaciół.


 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Ja, Gabi

  Nazywam się Gabi. Chodzę na zajęcia dziennikarskie u Pana Grzegorza. Lubię sport, jestem artystyczna, inteligentna i szalona. Lubię czytać książki, a moja ulubiona seria…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X