Biblioteka wzbogaciła się o kolejne książki


Ostatnio znów zostały nam podarowane wartościowe pozycje do naszej szkolnej biblioteki.

Za książki dla młodszych i starszych czytelników dziękujemy pani Kasi Skowronek.

 


 

Kolejny raz obdarowała naszą bibliotekę pani Ewa Szadkowska. Tym razem nie są to tylko wartościowe książki, ale także płyty muzyczne.

 

[foogallery id=”216526″]


Serdecznie dziękujemy obu Paniom za ich wkład w rozwój czytelnictwa i tożsamości narodowej naszych uczniów!


[button link=”https://polska.szkola.ple/biblioteka-szkolna/” newwindow=”yes”] STRONA BIBLIOTEKI[/button]

 

 

 

 

 

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X