Bal dla WOŚP

Opublikowano: 06/01/2020


11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w White Gates Community Centre.

Zabawa rozpocznie sie o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki dla WOŚP, dla której przeznaczony jest cały dochód z Kiermaszu PSU Newry, licytacji i zbiórki przewidziany jest na godz. 13:30.

W balu mogą wziąć udział dzieci spoza naszej szkoły pod warunkiem zgłoszenia tego faktu do 10 stycznia na adres [email protected] lub telefonicznie: 07444002941.

Dla uczestników przewiduje się wiele niespodzianek, wspaniałą atmosferę i wielką satysfakcję z pomagania innym. Pomagać będzie można na wiele sposobów. Już dziś, szczególnie osoby, które nie będa mogły być z nami 11 stycznia, mogą za naszym pośrednictwem wpłacać choćby drobne kwoty bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP lub wziąć udział w licytacji online. W trakcie imprezy będzie prowadzony kiermasz oraz zbiórka datków do skarbonek WOŚP.

Podsumowanie całej akcji  – zebrane fundusze, relacja, podziękowania dla uczestników – znajdą się w specjalnym raporcie na naszej stronie w tygodniu po imprezie.

 

Serdecznie zachęcamy do jakiejkolwiek formy wsparcia naszych działań.

 

Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP

Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP

Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP

Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP – Wydarzenie FB

Specjalna grupa na FB do sprzedaży i licytacji na rzecz WOŚP

 

Powiązane

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

UWAGA! Zawieszamy zajęcia Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili czesnego za marzec, proszeni są o wstrzymanie się. Wpłaty już dokonane zostaną przeniesione na kolejne miesiące. ANKIETA: https://forms.gle/XFt5Xom8tifHm2wq9   Ładuję…

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club - zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej. Cele zajęć: wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem...

Take5 – krok 4 i 5

Take5 – krok 4 i 5

W sobotę 1 lutego po raz kolejny braliśmy udział w programie Take5 - 5 kroków w stronę dobrego samopoczucia. Krok 4  - Bądź aktywny - uzmysłowił nam, że aktywność fizyczna zapewnia dobre samopoczucie, a każdy z nas powinien znaleźć taką dyscyplinę, która będzie...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła