Bal dla WOŚP


11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w White Gates Community Centre.

Zabawa rozpocznie sie o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki dla WOŚP, dla której przeznaczony jest cały dochód z Kiermaszu PSU Newry, licytacji i zbiórki przewidziany jest na godz. 13:30.

W balu mogą wziąć udział dzieci spoza naszej szkoły pod warunkiem zgłoszenia tego faktu do 10 stycznia na adres psu@polska.szkola.ple lub telefonicznie: 07444002941.

Dla uczestników przewiduje się wiele niespodzianek, wspaniałą atmosferę i wielką satysfakcję z pomagania innym. Pomagać będzie można na wiele sposobów. Już dziś, szczególnie osoby, które nie będa mogły być z nami 11 stycznia, mogą za naszym pośrednictwem wpłacać choćby drobne kwoty bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP lub wziąć udział w licytacji online. W trakcie imprezy będzie prowadzony kiermasz oraz zbiórka datków do skarbonek WOŚP.

Podsumowanie całej akcji  – zebrane fundusze, relacja, podziękowania dla uczestników – znajdą się w specjalnym raporcie na naszej stronie w tygodniu po imprezie.

 

Serdecznie zachęcamy do jakiejkolwiek formy wsparcia naszych działań.

 

Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP
Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP
Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP
Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP – Wydarzenie FB

Specjalna grupa na FB do sprzedaży i licytacji na rzecz WOŚP

 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

X