11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w White Gates Community Centre.

Zabawa rozpocznie sie o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki dla WOŚP, dla której przeznaczony jest cały dochód z Kiermaszu PSU Newry, licytacji i zbiórki przewidziany jest na godz. 13:30.

W balu mogą wziąć udział dzieci spoza naszej szkoły pod warunkiem zgłoszenia tego faktu do 10 stycznia na adres [email protected] lub telefonicznie: 07444002941.

Dla uczestników przewiduje się wiele niespodzianek, wspaniałą atmosferę i wielką satysfakcję z pomagania innym. Pomagać będzie można na wiele sposobów. Już dziś, szczególnie osoby, które nie będa mogły być z nami 11 stycznia, mogą za naszym pośrednictwem wpłacać choćby drobne kwoty bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP lub wziąć udział w licytacji online. W trakcie imprezy będzie prowadzony kiermasz oraz zbiórka datków do skarbonek WOŚP.

Podsumowanie całej akcji  – zebrane fundusze, relacja, podziękowania dla uczestników – znajdą się w specjalnym raporcie na naszej stronie w tygodniu po imprezie.

 

Serdecznie zachęcamy do jakiejkolwiek formy wsparcia naszych działań.

 

Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP
Licytacje i sprzedaż artykułów, usług i voucherów na rzecz WOŚP
Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP
Zabawa Karnawałowa i zbiórka na WOŚP – Wydarzenie FB

Specjalna grupa na FB do sprzedaży i licytacji na rzecz WOŚP