Bal 2018

Zapraszamy wszystkich uczniów Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry oraz ich uprzednio zgłoszonych kolegów i koleżanki na bal karnawałowy, który odbędzie się w budynku szkoły 10 lutego w godzinach 10.00- 13.30.

Obowiązują dowolne przebrania karnawałowe.

W programie m.in.:

• Gry i zabawy
  • Nauka tańca z Natalią
  • Ciepły posiłek
  • Słodki poczęstunek
Wszystkich uczniów naszej szkoły prosimy o udanie się z wychowawcą do klas w celu sprawdzenia obecności.
Dzieci spoza szkoły i ich rodziców prosimy o pozostanie w holu w celu podpisania listy obecności.
Następnie dzieci wraz z nauczycielem przejdą od razu na salę.
Przypominamy rodzicom, że dzieci należy odebrać o 13.30.

Prawdopodobnie z balu będzie prowadzona transmisja strumieniowa na żywo. Obserwujcie więc naszą stronę, by dowiedzieć się, jak oglądać w sieci.

A jak było w poprzednich latach? Obejrzyjcie:

[button link=”https://www.youtube.com/channel/UCChJYD6mvPNgCXBHG2yXXPw” type=”big” newwindow=”yes”] SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE[/button]