Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zaprasza na 4 spotkania w ramach projektu Bajkoterapia – zajęcia relaksacyjne

Zapisy do 10 marca lub wyczerpania limitu miejsc. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem spotkań i wypełnienie zgłoszenia.

1. Informacja o odbiorze zestawów zostanie przesłana na maila.
  2. Wszyscy uczestnicy projektu zobowiązują się wziąć udział we wszystkich punktach programu.
  3. Linki do spotkań będą przesłane w dniu wydarzeń na adres mejlowy podany w zgłoszeniu. Linków nie można rozpowszechniać.
  4. O przyjęciu na wydarzenie poinformujemy Państwa mejlowo nie później niż na 1 dzień przed pierwszym wydarzeniem.

Zasady spotkań on-line

1. Każdy uczestnik musi mieć zapewniony dostęp do komputera, mikrofonu, kamery i głośnika/słuchawek.
  2. Kamera musi pozostać włączona przez podczas całego spotkania, natomiast mikrofon tylko wtedy, gdy się jest o to poproszonym.
  3. Przed każdym spotkaniem należy wyłączyć wszystko, co może spowolniać działanie komputera i Internetu oraz tak zorganizować swoje stanowisko, by można było maksymalnie skupić się na zajęciach.
  4. Uczestnik podnosi rękę, gdy chce wziąć udział w dyskusji lub zadać pytanie.
  5. Uczestnicy nie korzystają z czatu w żadnym innym celu niż udzielanie odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytania.
  6. Rodzic nie jest aktywnym uczestnikiem spotkań, jednak musi pozostać w pobliżu w celu udzielania pomocy dziecku w razie potrzeby.
  7. Uczestnicy spotkań zobowiązują się zadbać o właściwy ubiór i miejsce spotkania (nie może być to piżama, brak okrycia wierzchniego; miejscem nie może być sypialnia czy łazienka).
  8. Obowiązuje punktualność.
  9. Używamy tylko właściwego języka i grzecznie zwracam się do prowadzących i pozostałych uczestników.
  10. Linki do spotkań będą udostępnione nie później niż na godzinę przed wydarzeniami.
  11. Każdy uczestnik musi podpisywać się swoim imieniem w wirtualnej klasie.
  12. Ustalone godziny zajęć nie mogą być zmieniane na indywidualne prośby uczestników.
  13. Rodzic zobowiązany jest do wyrażenia zgody, podpisania i przestrzegania zasad tego regulaminu oraz zapoznania z nim dziecka przed pierwszymi zajęciami.
  14. W razie zauważenia czegoś niepokojącego w działaniu połączenia lub zachowaniu innych uczestników należy natychmiast poinformować o tym rodziców i prowadzących zajęcia.
  15. W celach bezpieczeństwa zajęcia on-line będą nagrywane przez organizatorów, na co rodzice wyrażają zgodę, zapisując dziecko na zajęcia.
  16. Innym uczestnikom spotkania  nie wolno nagrywać, fotografować, robić print screenów i upubliczniać jakichkolwiek informacji z przebiegu zajęć. Złamanie tej ważnej
    zasady wiąże się nie tylko wykluczeniem z projektu, ale też z konsekwencjami prawnymi.
  17. Zapisanie dziecka jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie materiałów z wizerunkiem dziecka na naszych stronach.