Bajkoterapia – zajęcia relaksacyjne

Concept of children's creativity, origami, back to school.

Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zaprasza na 4 spotkania w ramach projektu Bajkoterapia – zajęcia relaksacyjne

Zapisy do 10 marca lub wyczerpania limitu miejsc. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat.

 


REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem spotkań i wypełnienie zgłoszenia.

 1. Informacja o odbiorze zestawów zostanie przesłana na maila.
 2. Wszyscy uczestnicy projektu zobowiązują się wziąć udział we wszystkich punktach programu.
 3. Linki do spotkań będą przesłane w dniu wydarzeń na adres mejlowy podany w zgłoszeniu. Linków nie można rozpowszechniać.
 4. O przyjęciu na wydarzenie poinformujemy Państwa mejlowo nie później niż na 1 dzień przed pierwszym wydarzeniem.

 


Zasady spotkań on-line

 1. Każdy uczestnik musi mieć zapewniony dostęp do komputera, mikrofonu, kamery i głośnika/słuchawek.
 2. Kamera musi pozostać włączona przez podczas całego spotkania, natomiast mikrofon tylko wtedy, gdy się jest o to poproszonym.
 3. Przed każdym spotkaniem należy wyłączyć wszystko, co może spowolniać działanie komputera i Internetu oraz tak zorganizować swoje stanowisko, by można było maksymalnie skupić się na zajęciach.
 4. Uczestnik podnosi rękę, gdy chce wziąć udział w dyskusji lub zadać pytanie.
 5. Uczestnicy nie korzystają z czatu w żadnym innym celu niż udzielanie odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytania.
 6. Rodzic nie jest aktywnym uczestnikiem spotkań, jednak musi pozostać w pobliżu w celu udzielania pomocy dziecku w razie potrzeby.
 7. Uczestnicy spotkań zobowiązują się zadbać o właściwy ubiór i miejsce spotkania (nie może być to piżama, brak okrycia wierzchniego; miejscem nie może być sypialnia czy łazienka).
 8. Obowiązuje punktualność.
 9. Używamy tylko właściwego języka i grzecznie zwracam się do prowadzących i pozostałych uczestników.
 10. Linki do spotkań będą udostępnione nie później niż na godzinę przed wydarzeniami.
 11. Każdy uczestnik musi podpisywać się swoim imieniem w wirtualnej klasie.
 12. Ustalone godziny zajęć nie mogą być zmieniane na indywidualne prośby uczestników.
 13. Rodzic zobowiązany jest do wyrażenia zgody, podpisania i przestrzegania zasad tego regulaminu oraz zapoznania z nim dziecka przed pierwszymi zajęciami.
 14. W razie zauważenia czegoś niepokojącego w działaniu połączenia lub zachowaniu innych uczestników należy natychmiast poinformować o tym rodziców i prowadzących zajęcia.
 15. W celach bezpieczeństwa zajęcia on-line będą nagrywane przez organizatorów, na co rodzice wyrażają zgodę, zapisując dziecko na zajęcia.
 16. Innym uczestnikom spotkania  nie wolno nagrywać, fotografować, robić print screenów i upubliczniać jakichkolwiek informacji z przebiegu zajęć. Złamanie tej ważnej
  zasady wiąże się nie tylko wykluczeniem z projektu, ale też z konsekwencjami prawnymi.
 17. Zapisanie dziecka jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie materiałów z wizerunkiem dziecka na naszych stronach.

Related Articles

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

X