Za długo to trwa?
PSU Newry

Drodzy Rodzice, zwracamy się z prośbą do wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt.

Nasza szkoła przyłącza się do akcji wspierającej podopiecznych schroniska The Doghouse Sanctuary w Banbridge. Pozostawione bez opieki, bezpańskie, często chore mogą liczyć tylko na nas. Stąd nasza gorąca prośba o pomoc i przyłączenie się do naszej akcji.

Do dnia 17 lutego, w każdą sobotę w szkole będziemy zbierać karmę dla kotów i psów, niepotrzebne koce, ręczniki, pościel, zabawki dla zwierząt itp.
Akcję koordynuje Pani Karolina Szczepaniec.

Informacje o schronisku znajdziecie Państwo tutaj:

A czy wiesz, że 17 lutego obochodzny jest w Polsce Dzień Kota? To międzynarodowe święto ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka oraz niesienie pomocy wolnożyjącym i bezdomnym zwierzętom.

Z racji tego święta Polska Szkoła Uzupełniająca postanawia pomóc chorym i bezdomnym zwierzętom (nie tylko kotom).

Polska Szkoła Uzupełniająca Polish Supplementary School Newry
Polska Szkoła Uzupełniająca
Co Ty na to, byśmy przesyłali Ci powiadomienia o nowych informacjach na naszej stronie?