26 maja 2018

We wszystkich klasach sobotnie zajęcia były poświęcone Dniu Mamy. Nie mogło być inaczej 🙂. Prace plastyczne,piosenki i wiersze o tej tematyce rozbrzmiewały w całej szkole. I najmłodsi ,nieco starsi i ci najstarsi – opowiadali o swoich mamach. Za co kochamy,za co podziwiamy, jak lubimy spędzać wspólny czas. Ale też jakie marzenia mają mamy i czy są bardziej jak motyle czy może jak biedronki? A może są słonkiem albo aniołkiem? 🙂, są pracowite jak mrówki i mądre jak sówki…Dzieci patrzą na swoje mamy w sposób wyjątkowy!
Oczywiście oprócz zajęć związanych z tematyką Dnia Mamy były lekcje czytania,pisania oraz zajęcia na boisku szkolnym. U dzieci w młodszych klasach w zeszytach i podręcznikach pojawiły się kolejne poznane litery 🙂. Uczniowie starszych klas poznawali tajniki ortografii i gramtyki. Lekcje historii i geografii były uzupełnieniem dnia pełnego wrażeń i pracy.
Do zobaczenia w sobotę!

Ewa GD