Za długo to trwa?
PSU Newry

Zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020

Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 będą prowadzone od 18 maja do 15 czerwca. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do szkoły w dowolną sobotę, gdy odbywają się zajęcia.

STĄD

Formularze dostępne są w siedzibie szkoły – St. Joseph’s Boys High School,    20 Armagh Road, Newry lub można je pobrać ze strony polska.szkola.pl.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zapisów dyrektor jest do państwa dyspozycji 18 maja oraz 1 i 15 czerwca w godzinach 10.00-14.30.

Opłata administracyjna będzie pobierana we wrześniu wraz z opłatą za pierwszy miesiąc nauki.

Zapisy i złożenie formularza obowiązują wszystkie dzieci, również te, które obecnie uczęszczają na zajęcia w polskiej szkole.

CO OFERUJEMY

Wychowanie przedszkolne, nauczanie zintegrowane, edukację na poziomie szkoły podstawowej, zajęcia rozwijające zainteresowania dziecka.

W roku szkolnym 2019/2020 planujemy utworzenie następujących grup*:

• trzylatków,
  • czterolatków,
  • pięciolatków,
  • sześciolatków (zerówka),
  • siedmiolatków (klasa 1),
  • ośmiolatków (klasa 2),
  • dziewięciolatków (klasa 3),
  • dziesięciolatków (klasa 4),
  • grupy 11+ (klasa 5)
  • grupy zintegrowanej dla wszystkich chętnych dzieci do 16 roku życia,
  • grupy dziennikarskiej (Studio KaPSUłka),
  • kółek zainteresowań (matematycznego, muzycznego z emisją głosu, teatralnego, plastycznego i sportowego)

✶Minimalna liczba dzieci do utworzenia grupy to ośmioro.

WAŻNE INFORMACJE

Do szkoły przyjmowane są dzieci w wieku 3-16 lat.

Przy składaniu zapisów należy:

1. Zapoznać się ze szkolnymi regulaminami i Statutem Szkolnym, gdyż stanowią one nieodzowną część umowy pomiędzy szkołą a rodzicem. Wszystkie regulaminy i Statut Szkoły są dostępne w sekcji Informacje na stronie internetowej szkoły.
  2. Przedłożyć w szkole poprawnie wypełniony formularz rejestracyjny.
  3. Wypełnić czytelnie formularz drukowanymi literami i zawrzeć dane wszystkich dzieci uczących się/zapisywanych do naszej szkoły.
  4. Okazać dowód tożsamości rodzica i dziecka celem weryfikacji danych.

REZYGNACJE

W przypadku rezygnacji z przyznanego miejsca należy powiadomić dyrekcję szkoły jak najszybciej, nie później niż do 25 sierpnia 2019, pisemnie na adres e-mail:  [email protected].

Wszelkie pytania dotyczące zapisów prosimy kierować do dyrektora szkoły na adres [email protected].

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO DO POLSKIEJ SZKOŁY?

• Uczestnictwo w zajęciach zwiększa szansę dziecka na bycie całkowicie dwujęzycznym.
  • Gwarantujemy wysoką jakość nauczania.
  • Dajemy możliwość otrzymania polskich legitymacji szkolnych.
  • Realizujemy podstawę programową MEN dla szkół polonijnych i pracujemy na podręcznikach zatwierdzonych przez MEN.

PSU Newry

Polska Szkoła Uzupełniająca Polish Supplementary School Newry