19 października 2019 – klasa 1


W ubiegłą sobotę, podobnie jak w dwie poprzednie grupa siedmiolatków bardzo intensywnie pracowała, ćwicząc umiejętność czytania i pisania po polsku.

Pierwszaki z entuzjazmem i uśmiechem na ustach angażują się w zajęcia, chętnie się wypowiadają, a każde z nich ma okazję do głośnego czytania krótkiego tekstu na forum klasy, co idzie im naprawdę dobrze.
W ostatnią sobotę naszych młodszych kolegów odwiedziła krawcowa Kasia. My również skorzystaliśmy z tej wizyty i przy okazji naszego tematu o flagach uszyliśmy z pomocą pani Kasi swoje własne.
Do zobaczenia za tydzień.

Rodzice dzieci, które nie mogą być obecne na zajęciach, mogą uzyskać materiały z lekcji pisząc na adres weber@polska.szkola.ple


[foogallery id=”218742″]


Related Articles

Pierwsze przesłuchanie do teledysku szkolnego

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_row _builder_version=”3.21.4″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_divider _builder_version=”3.21.4″][/et_pb_divider][et_pb_text _builder_version=”3.21.4″]       6 kwietnia 2019 roku zajęcia dziennikarskie podporządkowane były projektowi, który rusza właśnie pełną parą.…

X