1 października w grupie najmłodszej

Pierwszego października odbyły się już trzecie zajęcia w naszej Polskiej Szkole Uzupełniającej.
W grupie najmłodszej maluszków przybywa z tygodnia na tydzień, a mnie i panią Anię bardzo cieszy fakt, że dzieci stają się coraz śmielsze, pewniejsze siebie i już w progu witają nas szerokim uśmiechem.
Podczas ostatnich zajęć nie zabrakło dobrej wspólnej zabawy jak i nauki. Razem poznawaliśmy części ciała zarówno przy pomocy piosenek, wierszyków, wesołych zabaw jak i prac plastycznych. Śmieszne wygibasy językiem oraz dmuchanie kolorowych piórek były wprowadzeniem do zajęć logopedycznych. Miło spędzony czas sprawia, że z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.
Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom wybierającym się w na wycieczkę do Portaferry życzymy ciekawych wrażeń i do zobaczenia w szkole.

Kasia Weber

img_0030-min